CONSULTANT FONDURI EUROPENE

AXA PROJECT &CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea cererii de finantate conform cu specificatiile solicitate de catre fiecare ghid
Intocmirea planului de afaceri si a studiului de fezabilitate conform indicatiilor oficiale
Intocmirea bugetelor proiectelor
Elaborarea proiectiilor financiare, analizei cost-beneficiu, calcularea si interpretarea indicatorilor financiari
Integrarea datelor tehnice din memoriile tehnice si planse in cadrul proiectului
Verificarea conformitatii documentelor transmise de catre beneficiar si necesare ca si anexe ale proiectului
Consilierea clientilor privind accesarea de fonduri nerambursabile
Orientarea beneficiarilor catre produsele ce corespund nevoilor acestora
Intocmirea de memorii justificative
Acorda asistenta clientilor la depunerea proiectelor
Mentine relatia cu clientii
Ajuta la formarea portofoliului firmei

CERINTE

Absolvent de studii tehnice/economice
Experienta pe un post similar
Sa fie familiarizat cu termenii: Investitie rentabila, CF, SF, DALI, PT, VAN, Buget, Deviz, Liste de cantitati, Graficul activitatilor, Flux tehnologic, CPP, Proiectii financiare, IMM
Gandire analitica si potential crescut de concentrare
Capacitatea de realizare a sarcinilor in termenele stabilite
Ambitios si dornic sa isi imbunatateasca incontinuu performantele profesionale
Rezistent la stres
Bun coechipier
Creativ
Punctual
posesor permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea unei cariere solide in domeniul consultantei
Accesul la o gama larga de proiecte
Echipa motivata si orientata catre profesionalism in abordarea sarcinilor.
Mediu de lucru placut
Salariu atractiv in functie de performante

Consulting este o companie de consultanta in management avand capital 100% romanesc. Suntem o echipa tanara de profesionesti, cu viziune globala si cu experienta de lucru in proiecte de consultanta atat pentru companiile private cat si pentru autoritatile publice.