Consultant Financiar part-time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca in domeniul locativ aflata in proces de consolidare a echipei de vanzari a creditelor ipotecare este in cautare de colaboratori care sa promoveze activ catre clientii persoane fizice si de a asigura consilierea acestora in ceea ce priveste produsele financiare dedicate.

Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu noi, te invitam sa iti depui candidatura pentru pozitia de CONSILIER HVB Banca pt Locuinte

Responsabilitati aferente postului:

- Dezvoltarea portofoliului de clienti pentu credite ipotecare;
- Vanzare directa;
- Furnizarea de informatii potentialilor clienti;
- Promovarea vanzarilor active de creditele ipotecare, atat direct, cat si prin parteneri din domeniul afacerilor imobiliare;
- Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor (Experienta in domeniul bancar sau imobiliar constituie un avantaj);
- Abilitati foarte bune de prospectare a pietei si construire de retele de contacte;
- Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- start rapid,
- venit imediat
- sprijin managerial
- curs gratuit
- materiale oferite de catre HVB BpL
- acces la cariera si posibilitatea de promovare