Consultant financiar in asigurari

COMPANIE INTERNATIONALA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Crearea si mentinerea unei baze de date cu potentiali clienti
-Contactarea potentialilor clienti
-Promovarea serviciilor financiare integrate (pensii private, asigurari de viata, servicii medicale private- primele din Romania prin reteaua Medisystem si a spitalului Euroclinic)
-Analiza necesitatii clientilor si prezentarea solutiilor
-Servisarea portofoliului de clienti

Ti se pare un job imposibil? Atunci ai dreptate...
Este intradevar greu pentru tine sa-ti depasesti limitele, sa te bazezi pe propriile posibilitati, sa faci fata tuturor situatiilor, sa lucrezi intrun colectiv tanar si ambitios, sa fii responsabil si sa mai si castigi 1000 euro pe luna.
Daca vrei sa te schimbi si sa reusesti in viata, trimite CV la adresa mioara.baluta@yahoo.co.uk

CERINTE

-Abilitati de comunicare, relationare si negociere
-Studii superioare (finalizate sau in curs)
-Capacitate organizatorica si in permanenta autodepasire
-Perseverenta

BENEFICII OFERITE

Venituri din servisarea portofoliului de clienti
-Bonusuri si concursuri lunare trimestriale si anuale
-Training de specialitate
-Coaching pentru prima perioada de activitate
-Atmosfera constructiva de lucru intrun colectiv tanar, profesionist si ambitios

Companie membra EUREKO, prezena pe piata romaneasca de 12 ani. Promoveaza produse financiare pe urmatoarele linii de business- viata, non-viata, sanatate si pensii private.