Consultant Financiar - Echipa Vanzari Directe IMM - Timisoara / Bacau/ Targu Mures

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua echipa de vanzari directe din orasul tau va avea obiectivul de a promova activ catre clientii din segmentul IMM produsele financiare dedicate. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu Raiffeisen Bank, te invitam sa iti depui candidatura pentru rolul de:
- Consultant Financiar

Iti poti depune candidatura prin una din urmatoarele modalitati:
- direct pe portalul www.myjob.ro
SAU
- printr-un e-mail transmis pe adresa directsales@rzb.ro

Te rugam sa mentionezi in subject si in scrisoarea de intentie pozitia si orasul pentru care candidezi.

Responsabilitati:
· Prospecteaza si identifica potentiali clienti Raiffeisen Bank (IMM)
· Promoveaza vanzarile active de produse si servicii ale bancii dedicate segmentului de clienti persoane juridice IMM (intreprinderi mici si mijlocii)
· Furnizeaza informatii potentialilor clienti persoane juridice (IMM)
· Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

·Experienta in domeniul vanzarilor
·Atitudine proactiva
·Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
·Bune abilitati de comunicare si interactiune
·Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
·Perseverenta in atingerea obiectivelor

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - un loc de munca excelent

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin ¿n afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele ¿n realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si ¿ntreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania - Reusim impreuna!
Impreuna suntem mai puternici!