Consultant financiar - bancar

CREDIT BROS -Partener KIWI FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partener KIWI FINANCE care este lider pe piata brokerajului bancar si principal partener al mai multor banci
-constituirea portofoliului propriu de clienti
-identificarea si calificarea potentialilor clienti
-atingerea obiectivelor de vanzari

CERINTE

-nu aplicati decat daca acceptati contract de colaborare , fara a fi salaritul firmei iar ulterior daca rezultatele sunt bune vom realiza si angajarea cu contract/carte de munca
-obligatoriu studii superioare (absolvite )
- obligatoriu experienta in vanzari produse bancare sau de asigurari , nu aplicati daca aveti experienta doar in comert
-obligatoriu disponibil pentru deplasari pe teren pentru contactarea si atragerea clientilor
-cu portofoliu de clienti , reprezinta avantaj
-foarte bune abilitati de comunicare
-atitudine pozitiva
-proactivitate in relatia cu clientii si colegii
-capacitate si dorinta de invatare si perfectionare

BENEFICII OFERITE

-comision atractiv
-acces la o platforma de brokeraj performanta
-training
-posibilitate de avansare bazata pe performante
-cariera in domeniul financiar - 25 parteneri financiari
peste 100 produse financiare (credite imobiliare, Prima Casa, nevoi personale, credite de consum, carduri de credit, leasing, economisire-creditare, asigurari)
-departament intern de procesare dosare
-suport departament juridic
-platforma CRM - gestiune si -urmarire a fluxului de analiza / aprobare a aplicatiilor in timp real
-mediu de lucru profesionist, transparent si meritocratic
-atmosfera de lucru placuta

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta credite persoane fizice si juridice
Asigurari