Consultant financiar -bancar

S.C. CRYSMARY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca Romano-Germana lider in domeniul economisirii-creditarii in domeniul locativ din Europa si Romania ,agreata si garantat de statul Roman pe baza unor legi legislative,participanta la fondul de garantare bancara.
1. Promovarea si vanzarea produselor financiare in conformitate cu standardele bancii
2. prezentarea ofertelor de produse si servicii
3. consiliere profesionista
4. prospectarea pietei bancare
5. gestionarea si marirea portofoliului de clienti in toata tara
6.Formarea propriei echipe de vanzari,organizarea ,coordonarea,controlarea echipei

CERINTE

1. Experienta constituie un avantaj
2. Potential de lucru ,dorinta de castig ,dorinta de afirmare ,entuziasm
3. Disponibilitate de deplasare in toate zonele de interes al firmei
4. Initiativa,perseverenta ,putere de munca,deschisi la nou
5. Capacitate de adaptare la schimbari si cerintele bancii
6. Abilitati de comunicare ,prezentare si negociere

BENEFICII OFERITE

1. comisioane motivante si sigure
2. bonusuri suplimentare
3. poate fi si doar comisionare + bonusuri
4. training gratuit
5. promovare rapida in cariera
6. echipament IT
7. program flexibil
8. afacere personala fara costuri de franciza

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta in domeniul financiar bancar.