Consultant Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua echipa de vanzari directe din orasul tau va avea obiectivul de a promova activ catre clientii produsele financiare dedicate. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu OVB ALLFINANZ, te invitam sa iti depui candidatura pentru postul de Consultant Financiar.

Responsabilitati:
Prospecteaza si identifica potentiali clienti
Promoveaza vanzarile active de produse dedicate segmentului de clienti
Furnizeaza informatii potentialilor clienti
Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor
Orientare catre client
Abilitati de organizare, abilitati de prezentare
Foarte bune abilitati de comunicare si interactiune
Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Activitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute, recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision.