Consultant financiar

ODA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acum aveti oportunitatea unei cariere de succes si o cultura organizationala bazata pe valorile care va reprezinta!
Organizam preselectie pentru 6 posturi consultant financiar;
Trimiteti CV-ul insotit de scrisoarea de intentie la adresa de e-mail: odarhip@yahoo.com Relatii la tel: 0743386794
Descriere / responsabilitati post:
- Realizarea unui target;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Service pentru contractele in desfasurare;
- Intocmire rapoarte cu privire la propriile activitati.

CERINTE

- studii medii sau superioare,
- abilitati de comunicare,
- seriozitate si responsabilitate,
- spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- venituri atractive
- training de specialitate si asistenta continua,
- sansa dezvoltarii unei cariere

Companie de asigurari importanta pe piata din Romania pune la dispozitia clientilor o gama variata de asigurari de viata si de sanatate.
Misiunea companiei noastre este aceea de a asigura clientilor sai, prin profesionalismul consultantilor financiari si prin programele financiare cele mai bune, protectie, incredere, transparenta si un parteneriat de lunga durata.