consultant financiar

banca

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei
- prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime
- negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor
- realizarea si prezentarea bugetelor estimate catre client
- gestionarea portofoliului de clienti
- formarea propriei echipe de vanzari, organizarea, coordonarea, controlarea echipei
- realizarea obiectivelor

CERINTE

- studii medii/superioare
- prezenta agreabila
- tinuta business
- capacitatea de a lucra in echipa
- abilitati de comunicare si planificare
- abilitati de negociere
- initiativa, perseverenta, dinamism, atitudine pozitiva
- orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- comisioane si bonusuri direct proportionale cu rezultatele lunare
- training si pregatire profesionala pe tot parcursul carierei
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu
- posibilitati de avansare rapida
- program flexibil

- banca cu capital romano-germano-austriac, cu experienta de peste 70 ani in domeniul locativ, lider in Romania si Europa de Est in domeniul economisirii si creditarii