Consultant - Financiar

P.F. Marcu Dan

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acum puteti demara propria dumneavoastra afacere.
- Nu aveti nevoie de experienta, ci doar de motivatia de a reusi.
- Noi va vom oferi suportul necesar prin intermediul unor programe profesioniste de training in domeniul afacerilor.
- Dezvoltarea pietei tinta, realizarea obiectivelor propuse, conducerea unei echipe pentru a putea realiza minimul propus.

CERINTE

- Persoane dinamice, comunicative, ambitioase, spirit de echipa, abilitati de conducere a unei echipe, prestanta, nivel studii minim medii, optimist, persuasiv.
- Daca te potrivesti acestei descrieri alaturate echipei noastre,
- Daca esti o persoana care stie sa economiseasca esti persoana ideala prin exemplul propriu

BENEFICII OFERITE

- Avansare in cariera in temeiul principiul performantei.
- Concursuri regionale si nationale.
- Pachet salarial motivant

activitate de consultanta in domeniul locativ si oferire de solutii avantajoase la partea de credit.