Consultant Financiar

SC EURO ASTIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noua echipa de vanzari directe din orasul tau va avea obiectivul de a promova activ catre clientii produsele financiare dedicate. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu Raiffeisen Banca pt Locuinte, te invitam sa iti depui candidatura pentru postul de Consultant Financiar.

Responsabilitati:
¿ Prospecteaza si identifica potentiali clienti Raiffeisen Banca pt Locuinte
¿ Promoveaza vanzarile active de produse si servicii ale bancii dedicate segmentului de clienti
¿ Furnizeaza informatii potentialilor clienti
¿ Raporteaza rezultatele activitatii sale coordonatorului echipei

CERINTE

¿ Experienta in domeniul vanzarilor
¿ Orientare catre client
¿ Abilitati de organizare, abilitati de prezentare
¿ Foarte bune abilitati de comunicare si interactiune
¿ Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
¿ Perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Activitatea de vanzare directa a produselor financiare poate genera venituri semnificative in functie de rezultatele obtinute, recompensarea financiara a performantelor urmand a fi facuta pe baza de comision.

DESCRIEREA FIRMEI

o firma ce cauta calitatea