Consultant Financiar

PF Alexandra Rica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci:
- dorim sa devii consultantul nostru financiar in zona in care locuiesti (Iasi, Suceava, Focsani) si a localitatilor invecinate
- misiunea ta este prezentarea ofertei noastre de servicii oamenilor din jurul tau
- este necesar sa ai rabdare si tact pentru a discuta cu orice fel de clienti
- munca ta consta in gasirea de noi clienti care doresc sa achizitioneze produsele financiare oferite de noi

CERINTE

Ce asteptam de la tine:
- sa fii apt sa inveti si sa ai dorinta de a prospera
- sa fii serios, cinstit si responsabil
- sa dai dovada de dinamism, flexibilitate si creativitate
- sa ai abilitati de comunicare si bune capacitati organizatorice
- sa ai tinuta de afaceri
- sa lucrezi cu noi, nu pentru noi

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:
- un loc de munca intr-o banca lider in domeniu, intr-o echipa dinamica si competitiva
- un program de lucru flexibil
- castiguri in procente din valoarea muncii prestate
- posibilitati rapide de promovare
- cursuri gratuite de instruire (traininguri de produs si aprofundare a tehnicilor de vanzare si negociere)
- bonusuri, concursuri, petreceri

companie cu capital mixt romano-germano-austriac,lider pe piata mondiala de 75 de ani