CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de consultanta financiara;
- Prospectarea pietei tinta si identificarea posibililor clienti;
- Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora;
- Adaptarea solutiilor financiare pentru nevoile fiecarui client.

CERINTE

- seriozitate;
- dinamism;
- perseverenta;
- spirit de echipa;
- ambitie;
- disponibilitate de abordare activa a clientilor;
- dorinta de afirmare;
- persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- veniturile si bonusurile sunt corelate cu performanta, aflandu-se la un nivel european;
- posibilitate de avansare ierarhica rapida;
- sistem de avansare in cariera corect, performant si motivant;
- program flexibil;
- posibilitate de a activa part-time / full-time;
- formare profesionala gratuita, in tara si strainatate, in functie de nivelul atins.