Consultant financiar

DARMIO PREST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă te atrage ideea de a lucra într-o companie care pune preț pe talentul tău și care este dispusă să investească în pregătirea ta profesională, suntem convinși că trebuie să aplici. În plus, dacă esti o persoană
perseverentă, dinamică, orientată către rezultate;
cu spirit antreprenorial;
care detine o capacitate de analiza si sinteza;
cu abilităti de comunicare si negociere;
care merge inainte, indiferent de obstacole;
Ești mai mult decât binevenită în echipa noastra

CERINTE

Recrutarea și selecția candidaților în vederea dezvoltării echipei;
Planificarea și organizarea activității;
Coordonarea, monitorizarea și evaluarea activității echipei;
Pregătirea și formarea deprinderilor specifice activității de consultanță financiară;
Identificarea oportunităților de dezvoltare a afacerii.
Intermediar în asigurări
identificarea de noi clienți și noi oportunități de vânzare;
recomandarea celor mai potrivite soluții financiare;
oferirea de service permanent clienților aflați în portofoliul propriu pe întreaga durată a contractelor de asigurare;
atingerea obiectivelor negociate.
Beneficii/ avantaje:
formarea unei cariere de succes în management și consultanță financiară;

DESCRIEREA FIRMEI

Comert