CONSULTANT CREDITE BANCARE/ASIGURARI/IMOBILIARE

CREDIT BROS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- colaborare pe baza de conventie civila fara a fi angajat in cadrul firmei
- identificarea clientilor doritori de credite de nevoi personale, imobiliare, ipotecare si alte produse bancare de finantare/asigurare, inclusiv fonduri europene ;
- consilierea persoanelor fizice si juridice
- prezentarea ofertei existente pe piata si consilere in alegerea unui produs;
- asistenta la completarea formularelor;
- munca de teren - deplasare la clienti, banci, etc.
- optional si consultanta imobiliara- agent imobiliar

CERINTE

- experienta in vanzari, preferabil produse bancare/asigurari;
- abilitati foarte bune de comunicare, flexibilitate, organizare.
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- plata - procentual din comisionul realizat individual ;
- training de specialitate in cadrul firmei;
- colaborare cu cele mai importante banci si societati de asigurare din Romania;
- program de lucru flexibil , se accepta si part-time

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta credite persoane fizice si juridice
Asigurari