CONSULTANT BROKER DE ASIGURARI

CONSTRASCOM BENTA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ofera consultanta clientilor pentru toata gama de servicii din portofoliu;
-respecta regulamentele de ordine interioara;
-participa la cursurile organizate de MaxyGO;

CERINTE

-cunostinte operare PC;
-abilitati dezvoltate de comunicare;
-persoana ambitioasa, cu dorinta de dezvoltare;
-spirit antreprenorial.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul MaxyGO, unul din principalii brokeri la nivel national;
- comisione motivante, premii , posibilitatea de a promova pe baza rezultatelor obtinute;

Recruteaza personal pentru postul de Asistent Broker, penrtu partenerul sau MaxyGo Broker de Asigurare.
MaxyGo, este o companie dinamica , intr-o continua dezvoltare , avind ca parteneri principalii jucatori din piata asigurarilor din Romania. Este o companie de top situata in primele 5 locuri din totalul firmelor de brokeraj in asigurari.