CONSULTANT BANCAR

constrascom benta sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- formeaza echipa de vanzari pe zona care o vrea in dezvoltare;
- stabileste obiectivele echipei si urmareste indeplinirea lor;
- pregateste cu echipa ocaziile de prezentare publica din zona aleasa;
- coordoneaza activitatea echipei si urmareste promovarea celor care doresc cariera;
- participa la sedinta cu directorul de dezvoltare si raporteaza obiectivele propuse si pe cele realizate.

CERINTE

- seriozitate, moralitate,
- imagine sociala buna;
- bune ailitati de comunicare si negociere;
- atitudine de lider;
- dorinta de dezvoltare, afirmare si crestere profesionala;
- atitudine liberala, mental pozitiv;
- sa-i placa sa lucreze in vanzari.

BENEFICII OFERITE

- pachet complet de venituri;
- sansa de realizare din toate punctele de vedere.

Recruteaza personal in domeniul vanzarilor de servicii financiar bancare pentru partenerul sau HVB-locuinte, membra a concernului financiar Unicredit grup, nr. 1 pe Europa Centrala si de Rasarit.