Consiliere credite bancare

Consultanta credite bancare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica noi clienti carora le face cunoscuta oferta de credite;
- Informeazã clientii asupra produsului de credit ¿n concordantã cu trainingul sustinut si cu practicile interne de v¿nzare, explicã beneficiile si costurile;
- Identificã necesitãtile financiare curente si viitoare ale clientilor sãi;
- Explicã documentatia necesarã si oferã asistentã clientilor ¿n completarea sa;
- Informeazã clientii asupra deciziei departamentului de credite;

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, organizare, managementul timpului, atentie la detalii av¿nd capacitatea de a performa at¿t individual c¿t si ¿n echipã;
- Creativ, flexibil si consecvent, interesat si motivat de dezvoltare personala si profesionala permanenta;
- ¿ncrezator ¿n sine cu o atitudine pozitiva, bun negociator si mediator ¿n relatiile cu membrii echipei si cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- Participã la sedintele de training oferite de companie destinate pozitiei pe care o ocupã;
- cariera de succes.

Consultanta credite bancare, care are in portofoliu banci de renume.