Consilier vanzari SERVICE AUTO

BASAROM AUTO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oras de lucru Bacau
- Promovarea serviciilor de service auto in zona alocata;
- Abilitati de comunicare si negociere, rationament si reflectie, analiza si sinteza
- Capacitate de gestionare eficienta a sarcinilor alocate, obiectivitate si punctualitate
- Prospectarea si contactarea potentialilor clienti;
- Prezentarea ofertelor si incheierea contractelor in acord cu politica de vanzari a companiei;
- Urmarirea derularii contractelor;
- Intocmirea si transmiterea rapoartelor de activitate solicitate.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 2 ani (experienta in domeniul auto constituie avantaj)
- Studii medii/superioare
- Cunostinte operare PC.
- Permis de conducere cat.B
- Abilitati de comunicare si negociere
- Corectitudine

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant: salar fix + bonusuri + comision ;
- Training de specialitate ;
- Telefon, PC,auto

DESCRIEREA FIRMEI

Service auto multimarca