CONSILIER VANZARI DIRECTE SEVICII SI PRODUSE ORANGE - BACAU, PITESTI

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovareea si incheierea de contacte de servcii de abonament ORANGE ROMANIA cu Persoanele Juridice : segmentul bussines;
-Reprezinta compania in relatia cu clientii
-Promoveaza serviciile companiei
-Implementeaza politica de vanzari promovata de companie
-Mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti, mareste portofoliului de clienti
-Urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari
- Promovarea si comercializarea produselor de telefonie mobila;
-Elaboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

- Experienta de minim 2 ani in GSM constitue un real avantaj;
- Studii obligatorii: universitare
- Cursuri de specializare : minim training de vanzari; abilitati de negociere;
- Experienta in domeniu vanzari/management de minim 2 ani.
- Reale si excelente abilitati de comunicare si negociere.
- Carnet de conducere cat. B

APTITUDINI SI DEPRINDERI NECESARE:
- Spirit organizatoric;
- Echilibru emotional;
- Capacitate de a evalua si a lua decizii prompte;
- Capacitate de a lucra cu oamenii;
- Rezistent¿ mare la stres
- Usurint¿, claritate si coerent¿ în exprimare
- Punctualitate
- Aptitudine general¿ de înv¿tare
- Abilit¿ti de comunicare
- Abilit¿ti de negociere

CARACTERISTICI DE PERSONALITATE: spirit practic, încredere în sine, perseveren¿¿, activism, energie, fluen¿¿ verbal¿, creativitate, sociabilitate, tact, amabilitate,

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu;
-pachet de training-uri;
-cartela demo;
-pachet salarial motivant : salar fix + pachet de bonusare si beneficii.

DESCRIEREA FIRMEI

www.proton.ro