Consilier Vanzari

Centrul Auto Skoda Bacau

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa noastra de vanzari ofera clientilor tot sprijinul pentru a gasi impreuna cu acestia solutia optima de finantare in vederea achizitionarii unui autoturism Skoda. Aceasta presupune prezentarea produselor si serviciilor noastre,cat si a partenerilor nostri, societati de leasing si credite auto, societati de asigurari.

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte PC (MS OFFICE, internet, e-mail)
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Persoana foarte bine organizata
- Seriozitate, profesionalism
- Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra in cadrul unui colectiv tanar si profesionist
- Pachet salarial motivant
- Certificari de specialitate

SC Auto Moto Invest SRL este dealerul autorizat Skoda pentru judetul Bacau. Showroom-ul si service-ul nostru, construite dupa standardele Skoda, ofera clientilor cele mai bune servicii prin intermediul unei echipe formata din 58 tineri profesionisti.