Consilier vanzari;

ALIAND CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare clienti zonali si deshiderea de noi piete de desfacere;
- Monitorizeaza permanent gradul de satisfactie a clientilor;
- Urmareste incasarile, livrarile, indicatorii de performata agreati pentru activitatea zonala;
- Propune solutii pentru fluidizarea distributiei si optimizarea livrarilor;
- Asigurara respectarea fluxului de operatuni (inregistrari, documente)

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitate de coordonare si optmizare a activitatatii;
- cunostinte Microsoft Office (minim);
- studii medii (minim).

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- masina de serviciu;
- program flexibil;
- tichete de masa;
- posibilitati de avansare si de dezvoltare a unei cariere in domeniu;

Infiintata din pasiunea pentru performanta si dorinta de transfer a know-how-ului, Aliand Consulting este o societate specializata in servicii de resurse umane.
www.aliandconsulting.com