Consilier, consultant credite, credit manager.

Fidelity Partners Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Targhet (plan) realizabil.

CERINTE

Seriozitate, tinuta, atitudine, loialitate si spirit organizatoric.
Largirea portofoliului de clienti.
Constituie avantaj daca ati mai lucrat sau lucrati in domeniul bancar si/sau al asigurarilor.
Preferabil varsta cel putin 31 ani si experienta in vanzari de minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

Carte de munca (optional).
Acum aveti posibilitatea de a lucra in domeniul financiar - bancar (domeniul unde se castiga cel mai bine, dar nu fara munca), indieferent de varsta (major) si pregatire sau daca mai aveti alt job sau afacere, nu va afecta ceia ce faceti. Acum aveti aceasta oportunitate.
Este un job-part time sau full-time.

Companie nationala. Gasim solutii si intocmim dosarul client pentru: credite si carduri de la banci de pe piata romaneasca si europeana, RCA si asigurari life si non-life. Leasing auto doar cu buletinul si alte produse/finantari guvernamentale (fonduri nerambursabile).