COLABORATOR PART-TIME / FULL TIME

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma producatoare de suplimente nutritive naturiste, lider mondial pe piata aferenta, nou intrata pe piata din Romania.
Produse de calitate superioara, avizate de MINISTERULSANATATII,realizate pa bza unei tehnologii inovatoare.

CERINTE

Cautam in Moldova, in special in BACAU, ONESTI, MOINESTI, COMANESTI, TARGU OCNA, colaboratoricare sa promoveze produsele companiei.
Colaborarea se poate face atat in regim part-time cat si full time
Persoane dinamice capabile sa formeze si sa coordoneze o echipa functionala
Spirit de initiativa, perseverenta, prestanta

BENEFICII OFERITE

Firma functioneaza pe sistem nertwork marketing, deci castigurile sunt pe baza de comision din vanzarea proprie dar in special din activitatea intregii echipe
Bonusuri atractive
Avand in vedere ca bonusurile se bazeaza in mare masura pe activitatea echipei, castigurile lunare ating 1000-2000 EURO pe luna dupa 3-4 luni de activitate
Detalii suplimentare la 0723 400 550