Cofetar Patiser

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prepararea de creme, aluaturi, blaturi, compozitii, tarte, torturi, produse de patiserie, etc.
- Verifica calitatea produselor finale
- Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor în conditii igienice
- Verifica calitatea ingredientelor si termenele de valabilitate
- Comunica eficient si in timp real problemele identificate
- Respecta normele de igiena si curatenie la locul de munca

CERINTE

Persoana responsabila, organizata, dornica de a invata lucruri noi si de a avansa in cadrul firmei

- Experienta relevanta ca si cofetar sau patiser reprezinta un avantaj
- Sa respecte retetele cu strictete si sa foloseasca corect instrumentarul si echipamentele din bucatarie
- Persoana productiva care sa stie ce inseamna un termen limita si un client multumit
- Foarte mare atenție la detalii
- Atitudine pozitivă și entuziastă
- Pasiune reală și interes pentru arta culinară
- Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, abilități de comunicare, lucru în echipă
- Indemânare și precizie; simț estetic
- Respectarea regulilor de igiena si pastrarea curateniei.

BENEFICII OFERITE

- Retetar bine stabilit si indrumarea pas cu pas pentru realizarea produselor
- Echipa unita, prietenoasa si cu obiective precise
- Posibilitati reale de avansare
- Job stabil si pe termen lung

Job Hunting Trade este o companie specializata in servicii de resurse umane.