Client Personalizat / Reprezentant Vanzari / Coordonator Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CLIENT PERSONALIZAT:
Puteti comanda produsele folosite de familia dvs.,beneficiind si de discount.Livrare la adresa dorita (chiar si in 48 ore).REPREZENTANTI VANZARI:Puteti crea si dezvolta propria dvs.afacere si puteti obtine venituri suplimentare. Ocupatie placuta si serioasa. Program flexibil. Aceleasi conditii in ceea ce priveste livrarea coletelor.

COORDONATOR VANZARI:
Comision de coordonator in functie de vanzarile echipei dvs.de reprezentanti.

CERINTE

Persoana serioasa, placuta, operativa, flexibila, creativa, capabila sa respecte termene limita si sa stranga comenzi pe baza brosurii Avon.
Dinamismul, ambitia si spiritul organizatoric sunt de un real folos.

Va rog sa trimiteti scrisoarea de intentie / CV-ul la e-mail:alecsavas@yahoo.com cu mentiunea:"Inscriere Avon"

BENEFICII OFERITE

30% discount incepand din a patra campanie de activitate,pentru comenzi mai mari de 550 RON. Suport din partea firmei:programe motivationale si cursuri de perfectionare gratuite (diplome recunoscute si in strainatate).
Posibilitati de promovare in cadrul firmei.
Persoana de contact:Alexandra Vasiliu,tel:0726.721.621