Client misterios/ evaluator/ cumparator sub acoperire

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam clienti misteriosi in toata tara!

Clientul misterios, trebuie sa viziteze diverse magazine pe baza unui scenariu pe care ei il primesc inainte de vizita. Trebuie sa joace rolul unui client interesat de achizitionarea unor produse sau servicii. Pe parcursul vizitei el trebuie sa urmareasca si sa evalueze diferite aspecte precum curatenia din magazin, atitudinea generala a angajatilor, abilitatile lor de vanzare si/sau prezentare a unor produse.

CERINTE

minim 18 ani
abilitati de baza in utilizarea unui calculator si a internetului
acces zilnic la internet
spirit de observatie
memorie buna
punctual
capabil sa respecte termene limita
serios

BENEFICII OFERITE

echivalentul/ ora al unui salariu net de minim 2000 RON
plata/proiect
in anumite situatii evaluatorul achizitioneaza produse pe parcusul vizitei care ii sunt decontate si pe care le poate pastra sau beneficiaza de anumite servicii, gratuity