CENTRUL AUTO OPEL BACAU angajeaza SPECIALIST MARKETING

SC Exclusiv Motors SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATILE POSTULUI
- Dezvoltarea si implementarea strategiei si a actiunilor de marketing in concordanta cu obiectivele companiei;
- Elaborarea planului de marketing si a campaniilor locale.
- Stabilirea calendarului evenimentelor locale si supervizarea implementarii acestora.
- Implementarea la nivel local a campaniilor si actiunilor nationale;
- Monitorizarea actiunilor si a campaniilor de promovare desfasurate la nivel local si analizarea eficientei acestora (inclusiv pentru cele dezvoltate de competitie);
- Respectarea identitatii corporate pentru marcile aflate in portofoliu, precum si a CI-ului Tiriac Auto;
- Realizarea diferitelor studiilor de piata;
- Dezvoltarea si implementarea campaniilor de promovare online.
- Crearea materialelor de promovare (flyere, brosuri, calendare, etc)

CERINTE

Poți fi candidatul ideal pentru postul de SPECIALIST MARKETING în cadrul CENTRULUI AUTO OPEL BACĂU dacă:
- Ești entuziast, creativ, dornic să înveți și să dai tot ce e mai bun în plan profesional.
- Ai cunoștințe solide de MS Office, internet.
- Ai cunoștințe solide de utilizare a programului CorelDRAW.
- Ai cunoștințe IT sau disponibilitatea de a dobândi aceste cunoștințe.

BENEFICII OFERITE

CE OFERIM
- Un mediu de lucru elegant și modern care poate fi pentru tine un instrument ce te ajută să te automotivezi.
- O echipă tânără și dinamică ce te poate ajuta să crești și să fii valoros.
- Posibilitatea de a te dezvolta alături de persoane cu foarte multă experiență în domeniu.
- Vei învăţa lucruri noi în domeniul marketingului, IT.

CE GARANTĂM
- Asociere de imagine cu un brand ce are tradiție.
- Experiență și instruire.
- Recunoaștere și apreciere la adevărata ta valoare, alături de o salarizare motivantă.

Centrul Auto Opel Bacău își va deschide porțile în primăvara acestui an. El va conține un showroom-ul modern, construit în conformitate cu standardele de concept OPEL, service autorizat și o spălătorie auto self-wash deschisă 24 de ore din 24.