Cariera intr-o companie multinationala

ODA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de asigurari importanta pe piata din Romania pune la dispozitia clientilor o gama variata de asigurari de viata si de sanatate.
Misiunea companiei noastre este aceea de a asigura clientilor sai, prin profesionalismul consultantilor financiari si prin programele financiare cele mai bune, protectie, incredere, transparenta si un parteneriat de lunga durata.

Acum aveti oportunitatea unei cariere de succes si o cultura organizationala bazata pe valorile care va reprezinta!

Organizam preselectie pentru 6 posturi consultant financiar si 2 posturi manager;

Relatii la tel: 0743386794

Descriere / responsabilitati manager:
- Planificare, organizare, recrutare, selectare, pregatire, control si monitorizare a echipei de vanzari;
- Realizarea standardelor de activitate cu echipa;
- Atingerea obiectivelor stabilite conform planului de activitate asumat.

Descriere / responsabilitati consultant financiar:
- Consilierea si informarea clientilor despre produsele companiei;
- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor cu privire la propriile activitati.

Postul este disponibil pentru judetul Bacau!

CERINTE

- Studii medii / superioare,
- Abilitati de comunicare,
- Seriozitate si responsabilitate,
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a avansa in cariera;
- Comisioane, finantari si bonusuri atractive;
- Training de specialitate si asistenta continua