Cariera intr-o companie multinationala

ODA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti din Bacau? Consultant financiar sau unit manager este locul de munca pe care il cautati? Acum aveti oportunitatea unei cariere de succes si o cultura organizationala bazata pe valorile care va reprezinta!

Relatii la tel: 0743386794
Descriere / responsabilitati post:
- Consilierea si informarea clientilor despre produsele companiei;
- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti;
- Intocmirea rapoartelor cu privire la propriile activitati.

CERINTE

- Studii medii sau superioare,
- Abilitati de comunicare,
- Seriozitate si responsabilitate,
- Spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a avansa in cariera;
- Comisioane si bonusuri atractive;
- Training de specialitate si asistenta continua

Companie de asigurari importanta pe piata din Romania pune la dispozitia clientilor o gama variata de asigurari de viata si de sanatate.