Cameraman pentru filmari evenimente in Bacau si imprejurimi

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cameramanul va realiza filmari cu echipament profesional la diverse evenimente, majoritatea fiind nunti si botezuri si va fi disponibil sa realizeze fotografii in cazul in care apar situatii neprevazute. Experienta constituie un avantaj, dar nu este neaparat obligatorie deoarece initial se asigura un training gratuit la sediul firmei urmand ca restul informatiilor necesare pentru acest post sa fie asimilate prin studiu individual. Punem accent foarte mult pe seriozitate si imaginatie de aceea rugam ca sa depuna CV doar persoanele care detin aceste 2 calitati.

CERINTE

Suntem o firma cunoscuta din orasul Bacau in domeniul foto-video. Dorim sa oferim clientilor nostri servicii de cea mai buna calitate si de aceea suntem foarte exigenti in ceea ce priveste profesionalismul echipei noastre. Vrem sa facem echipa cu persoane tinere, responsabile, serioase si creative.
Cerinte:
-domiciliu stabil in Bacau
-permis auto categoria B
-limba engleza
-punctualitate si seriozitate maxima
-studiu individual pe domeniul video din diverse surse de informatii (carti, internet, etc) care vor fi puse la dispozitie de catre firma
-disponibilitate de a lucra in weekend in Bacau si in orasele din apropierea Bacaului
-tinuta decenta
-imaginatie si creativitate

BENEFICII OFERITE

-salariu fix platit per eveniment+bonus functie de performante
-pentru majoritatea evenimentelor nunti si botezuri se asigura masa la restaurant
-integrarea intr-o echipa de profesionisti

Persoanele selectate vor fi contactate telefonic si se va programa un interviu.