Bussines Developer

CNC INVEST & CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent full time , part time business developer . Experienta nu este obligatorie.
Vaslui , Barlad , Husi , Roman , P.Neamt , Braila , Galati , Tecuci , Focsani , Iasi , Bacau , Onesti
Valabil nelimitat Importator auto , tractoare , stivuitoare , echipamente de ridicat , cu sediul social în Vaslui si reprezentanti în toate judetele Moldovei .
Deveniti intreprinzator privat , cu sprijinul nostru . V¿ oferim toat¿ logistica necesar¿ desfasur¿rii activit¿tii în orasul dumneavoastr¿ . Nu ne intereseaz¿ nivelul de calificare prezent ci doar dorinta de munc¿ .
Inecepeti activitatea pe baza de comisioane nelimitate , cu statut de JUNIOR REPRESENTATIVE ¿ Job part-time .
In momentul realizarii unui target lunar de vânz¿ri aveti posibilitatea de a alege modul de colaborare dorit dup¿ cum urmeaz¿ :
1 . BUSINESS PARTNER : lucrati pe baz¿ de comision , în ritmul dumneavoastr¿ , cu strategia dumneavoastr¿ sub îndrumarea noastr¿ si ajutor logistic important .
2 . ANGAJAT PERMANENT , începand cu nivelul SENIOR REPRESENTATIVE - al doilea nivel de carier¿ cu salariu fix + comision + telefon mobil , urmând s¿ aveti posibilitatea avans¿rii în carier¿ dup¿ cum urmeaz¿ ; JUNIOR MANAGER , salariu fix superior + comision + telefon mobil + bonusuri din vânz¿rile proprii + acces la masina de serviciu ; SENIOR MANAGER , salariu fix superior + comision + telefon mobil + bonusuri din vânz¿rile proprii + bonusuri din vânz¿rile celor de sub nivelul dumneavoastr¿ + posibilit¿ti excursii str¿in¿tate + masin¿ serviciu + bonusuri New Arrivals + bonusuri New Business ; SENIOR MANAGER , beneficiile sunt aceleasi ca la nivelul anterior + salariu fix superior + posibilitate office + bonusuri New Arrivals + bonusuri New Business .
Nivelurile de carier¿ sunt : Junior Representative , Senior Representative , Junior Manager , Senior Manager , Area Sales Manager .

CERINTE

Dorinta de munca si de castig

BENEFICII OFERITE

comision din vanzari