BROKERAJ SI CONSULTANTA FINANCIARA

SC DENEMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-recrutare si promovare de noi consultanti pentru formare de brokeri cu titlu,diploma,si licenta in domeniu;
- consultanta in domeniul financiar, analiza nevoilor clientilor si crearea de solutii functie de necesitatile acestora
- promovarea programelor si serviciilor noastre financiare catre clienti;
-indemnizatie sub forma de onorariu sau comision functie de performantele aduse;

CERINTE

Studii superioare ;
-Abilitati excelente de comunicare, negociere;
- Abilitati de colaborare si lucru in echipa;
-Orientare spre rezultate;
- Atitudine si gandire pozitive, dinamism;
- Corectitudine, seriozitat;

BENEFICII OFERITE

-promovarea in cariera imediat, chiar de la inceput, a persoanelor care dovedesc din prima saptamana ca au abilitati in domeniu
- posibilitatea licentierii in acest domeniu si a obtinerii unei diplome de stat datorita faptului ca firma este autorizata de toate forurile superioare.

Suntem o companie ce se ocupa de recrutare in domeniul financiar si de brokeraj.