BROKER PENSII PRIVATE PILONUL II

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intermedierea contractelor de aderare la TOATE fondurile de pensii private obligatorii
-abordarea potentialilor clienti in scopul identificarii optiunilor lor
-mentinerea unei legaturi permanente cu clientii
-construire si instruire echipa proprie (facultativ

CERINTE

- seriozitate;
- dinamism;
- perseverenta;
- spirit de echipa;
- ambitie;
- disponibilitate de abordare activa a clientilor;
- dorinta de afirmare;
- persoana care isi doreste confort financiar si independenta in activitate.

BENEFICII OFERITE

- O formare solida în cadrul unei concept de formare practic unic la nivel european;
-Aveti posibilitatea de a colabora cu toate firmele de asigurari autorizate de Comisia de Supraveghere a Sistemului de Pensii Private pentru a administra fondurile de pensii private obligatorii.
- O remuneratie atractiva si corespunzatoare prestatiei;
- Sanse bune de promovare, în cadrul unui model de cariera just, aflat în legatura cu cursurile de formare si formare continua necesare în acest sens.