BROKER-PARTENER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAUTAM BROKER -PARTENER:
BOTOSANI, SUCEAVA, GALATI, VASLUI, VRANCEA, IASI, SUCEAVA

CERINTE

COLABORATORII TREBUIE SA INDEPLINEASA CUMULATIV URMATOARELE CONDITIIi:
- Sa detina un spatiu cu vad comercial sau posibilitate de birou;
- Sa aiba notiuni minime de operate PC;
- Persoana energica, ambitioasa, comunicativa;
- Spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire;
- Foarte bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;;
- Dorinta de a reprezenta un Grup de Firme, in domeniul brokerajului bancar;
- Experienta in vanzari directe constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Oferim Contract de Colaborare pe baza de comision;
- Comision de management;;
- Posibilitate, sustinere si dezvolatre a afacerii ;
- Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei;
- Program de instruire national pentru dezvoltare profesionala si personala.