Broker de asigurari/Cautam colaboratori pentru reforma locuintelor obligatorii si reforma sanatatii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colaboratori atat part time cat si full time pentru reforma locuintelor obligatorii si reforma sanatatii.
Optional pregatire pentru a intermedia toate produsele financiare ale companiei
-consultanta financiara in asigurari, fonduri de investitii, pensii facultative
-promovarea produselor financiare ale companiei si mentinerea legaturii cu clientii existenti;

CERINTE

- Minim studii liceale finalizate
- Persoane ambitioase, dinamice, perseverente
- Gandire pozitiva
- Capacitate si dorinta de a invata
- Bune aptitudini de comunicare, relationare si negociere
- Seriozitate, punctualitate
- Tinuta business
- Fara cazier si fara urmariri penale
- Disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

- Venituri corelate cu activitatea proprie si a echipei
- Program flexibil (part-time / full-time)
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera
- Venituri reziduale pentru activitate de top management
- Program de training atat de vanzari cat si de abilitati manageriale adaptate fiecarui nivel de cariera
- Sistem de bonusuri pentru rezultate corespunzatoare