BROKER ASIGURARI

PF GHEORGHE ADAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Incheierea de contracte de asigurare si pensii private.
-Cunoa¿te¿i ¿i în¿elege¿i dorin¿ele ¿i nevoile clien¿ilor dvs. ¿i pe aceast¿ baz¿ elabora¿i concepte privind asigurarea viitorului, de asigur¿ri ¿i investi¿ii financiare
-Sunte¿i responsabil de dobândirea de noi clien¿i, precum ¿i de între¿inerea ¿i extinderea rela¿iilor cu clien¿ii existen¿i în sectorul clien¿ilor priva¿i

CERINTE

- Seriozitate;
- Lucrul in echipa;
- Dorinta de a face cariera si de a castiga cat mai mult profesional si financiar;
- Detineti cunostinte de baza privind munca cu computerul;
- Stiti sa abordati oamenii;
- Sunteti orientat spre succes si stiti sa va automotivati;
- Sunteti flexibil, aveti putere de munca si sunteti dispus sa învatati.

BENEFICII OFERITE

- Training gratuit;
- Oportunitate de cariera.
- Sanse bune de promovare, în cadrul unui model de cariera just, aflat în legatura cu cursurile de formare si formare continua necesare în acest sens.
- Comisioane si bonusuri motivante;

Companie germana specializata in consultanta si management financiar.