BROKER

CONSTRASCOM BENTA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conratul este part time dar poate fi si full time.
-iti formezi cientii personali;
-participi la cursuri, invetii sa oferi consultanta de cea mai buna calitate;
-transmiti raportul de activitate si documentele incheiate conform regulamentului de ordine interioara;
- iti formezi propria echipa de lucru.

CERINTE

-persoana ambitioasa si comunicativa;
-orientat catre rezultate si sa vrea sa munceasca intr-un domeniu de viitor;
-mental pozitiv;
-persoana cu obiective clare, si teluri bine definite;

BENEFICII OFERITE

- pregatire gratuita intara si strainatate;
- se plateste doar primul curs intara;
-pensie de firma;
- comisioane atractive;
-de la nivelul 6 de cariera se ofera finantare integrala pentru un Mercedes sau BMV.

Recruteaza persoane care sa devina brokeri in cadrul firmei Marshaly, Bokeri care sa vinda asigurari viata si non viata, credite.- Marshaly este firma de brokeraj internationala si investeste in pregatirea celor care vor o cariera de succes in acest domeniu.