Branch Manager - Zona Bacau

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la elaborarea de planuri de vanzari si de dezvoltare a societatii in zona deservita;
- Asigura atingerea obiectivelor de vanzari si respectarea politicii comerciale a companiei;
- Stabileste si monitorizeaza obiective individuale de vanzari, incasari si merchandising (pentru fiecare agent de vanzari sau merchandiser din subordine) in functie de obiectivele punctului de lucru;
- Participa la estimarea vanzarilor si raspunde de realizarea tututor performantelor de vanzari si financiare ale zonei;
- Coordoneaza, conduce si motiveaza echipa din subordine;
- Este responsabil de buna intretinere si functionare a bunurilor companiei din zona alocata (masini, echipamente de birou).

CERINTE

- Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie manageriala in cadrul unei companii FMCG
- Foarte bune capacitati de coordonare, organizare si motivare a echipei;
- Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
- Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme;
- Personalitate puternica, incredere in sine;
- Cunostinte de limba engleza;
- Permis de conducere si disponibilitatea de deplasare.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, bonus in functie de performanta;
- posibilitatea de dezvoltare prin includerea in programe de training;
- masina de serviciu;
- laptop;
- telefon.
Va rugam trimiteti CV-urile la adresa de e-mail jobs@whiteland.ro, respectiv la nr. de fax: 0750/156.235, specificand codul BM.

WHITELAND IMPORT-EXPORT este una din cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania cu peste 7 500 clienti.
Suntem unici distribuitori pentru brandurile din portofoliu: Hochland, Meggle, Campina, DonGustosso.

WHITELAND este garantia calitatii produselor distribuite !!