Branch Manager - pentru zonele Bacau, Cluj, Targu Mures

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la elaborarea de planuri de vanzari si de dezvoltare a societatii in zona deservita;
- Asigura atingerea obiectivelor de vanzari si respectarea politicii comerciale a companiei;
- Stabileste si monitorizeaza obiective individuale de vanzari, incasari si merchandising (pentru fiecare agent de vanzari sau merchandiser din subordine) in functie de obiectivele punctului de lucru;
- Participa la estimarea vanzarilor si raspunde de realizarea tututor performantelor de vanzari si financiare ale zonei;
- Coordoneaza, conduce si motiveaza echipa din subordine;
- Este responsabil de buna intretinere si functionare a bunurilor companiei din zona alocata (masini, echipamente de birou).

CERINTE

- Minimum 2 ani experienta intr-o pozitie manageriala in cadrul unei companii FMCG;
- Foarte bune capacitati de coordonare, organizare si motivare a echipei;
- Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
- Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme;
- Personalitate puternica, incredere in sine;
- Cunostinte de limba engleza;
- Permis de conducere si disponibilitatea de deplasare.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, bonus in functie de performanta;
- posibilitatea de dezvoltare prin includerea in programe de training;
- cultura organizationala puternica;
- masina de serviciu;
- laptop;
- telefon.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10.000 clienti activi directi si acoperirea intregului teritoriu national.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Orkla si brandul propriu, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro