Asistenta Comerciala in Departamentul de Utilaje Agricole

SC IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de Asistenta Comerciala este locat in cadrul Departamentului de Utilaje Agricole si presupune activitati administrative ce vin in sprijinul procesului de vanzare:

- Receptionarea faxurilor si transmiterea lor catre Departamentele carora li se adreseaza;
- Redactarea raspunsurilor la diferite adrese ce fac obiectul Departamentului Comercial;
- Primirea ofertelor de la colegii de pe teren, verificarea redactarii ofertelor si transmiterea lor daca este cazul; Centralizarea acestor oferte;
- Intocmirea certificatelor de garantie pentru John Deere/Kuhn;
- Intocmirea traducerilor pentru certificatele de conformitate, calitate si garantie, facturi.

CERINTE

- Studii superioare (de preferat economice sau tehnice)
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Limbi straine: engleza la nivel mediu
- Excelente abilitati de utilizare calculator - Word, Excel, PowerPoint

Profil:

- Seriozitate
- Dinamism
- Perseverenta
- Foarte buna organizare
- Buna comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea formarii profesionale
Posibilitati de promovare
Ambianta profesionala

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

Renault Trucks

Automobile Renault, Dacia, Nissan

John Deere, Kuhn, si Manitou

Mai mult de 580 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.