ASISTENT COMERCIAL

Direct-Line Inox Srl.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea de secretariat
- Efectuarea de operatiuni de contabilitate primara ( registru de casa, evidenta instrumenteleor de plata, intocmirea borderoului de depunere a instrumenteleor de plata,relatia cu banca )
- Emite facturi,avize si chitante.
- Preia numerarul de la clienti si de la echipa de vanzari
- Asigura comunicarea in interiorul si exteriorul companiei (preluarea apelurilor telefonice, mesaje fax, e-mail);
- Intocmeste rapoartele de vanzari
- Intocmeste oferte catre clienti

CERINTE

- Studii superioare in domeniu tehnic sau economic
- Cunsotinte de contabilitate primara si de gestiune
- Cunostinete de operare PC
- Capacitate de planificare, organizare si a activitatii
- Abilitati tehnice

BENEFICII OFERITE

Infiintata in 1995,compania comercializeaza semifabricate si produse finite din oteluri inoxidabile si realizeaza lucrari de instalatii tehnologice, confectii si mobilier industrial
www.directline.ro