AREA SALES MANAGER - Materiale de constructie BACAU

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru produce si distribuie materiale pentru constructii.

Responsabilitati:

- Implementarea strategiei de vanzari a produselor companiei in zona alocata - judetele Bacau, Vrancea, Neamt;
- Negocierea si incheierea contractelor cu clientii,
- Preluarea comenzilor si urmarirea livrarilor,
- Analiza pietei si monitorizarea concurentei.

CERINTE

- Experienta in vanzari materiale de constructii;
- Studii superioare - studiile in constructii sau economie reprezinta un avantaj;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Limba engleza reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu atractiv;
- Masina, telefon, laptop de serviciu;
- Training;
- Bonusuri.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.