AREA LOGISTIC MANAGER

LA FANTANA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica si analizeaza indicatorii de eficienta a distributiei in zona sa,
- Rapoarteaza saptamanal si lunar activitatea din zona acoperita,
- Planifica si coordoneaza procesul de distributie din zona acoperita,
- Urmareste si verifica respectarea timpului orar de distributie,
- Supervizeaza si coordoneaza echipa de agenti de distributie si gestionarii,
- Verifica si confirma dispozitiile de livrare zilnice,
- Coordoneaza si administreaza distributia interna din zona acoperita,
- Urmareste cursele externe si cusele efectuate de terti,
- Administreaza si coordoneaza depozitele din zona sa,
- Analizeaza si rezolva problemele aparute pe zona sa,
- Impulsioneaza si dezvolta spiritul competitional al echipei.

CERINTE

- Studii universitare (tehnice reprezinta un avantaj)
- Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara,
- Buna cunoastere a legilor cu privire la gestiune,
- Cunostinte de contabilitate primara,
- Foarte bune cunostinte PC (cunoasterea foarte buna a unui program de logistica)
- Permis categoria ¿B¿
- Bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila,
- Capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- Persoana dinamica, cu initiativa, adaptabila lucrului in echipa,
- Disponibilitate pentru deplasari frcevente si program de munca prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Compania ofera un pachet salarial atractiv (masina de serviciu, telefon, laptop, asigurare medicala, etc), cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

La Fantana, lider national in servicii de distributie a apei prin sistemul water-cooler