Angajez ospatarite pentru Dubai-Abu Dhabi

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere / responsabilitati job:
- Intampina clientii, preia comenzile si le onoreaza cu promptitudine.
- Asigura un serviciu consistent respectand standardele de servire si manifestand un comportament politicos si profesional fata de clienti.
- Serveste clientii incercand fidelizarea acestora, conform standardelor customer care.

CERINTE

- Abilitati de a relationare cu oameni, lucru in echipa.
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Minim absolvent studii medii
- Experienta in domeniu constituie un avantaj sau intr-un post similar.
- Cunostinte bune de limba engleza (nivel conversational).
- Atitudine pozitiva, deschisa si orientata catre client.
- Bune abilitati de comunicare si de vanzare/relationare cu clientii.
- Persoana dinamica, flexibila, disponibila la program in ture.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix 1200 euro + tips
- Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale cafenelei
Persoanele interesate trebuie sa trimita cv+poza la adresa de email: curiman.daniela@yahoo.com