Angajam programatori - Web 2.0 - Ultimele Tehnologii

Neuro Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doriti cu adevarat sa faceti un pas spre Web 2.0 si daca aceste notiuni:OOP, ORM, RAD, DRY, KISS, TDD, YAML nu va sunt cunoscute, aveti oportunitatea sa va angajati la noi pentru a va ajuta sa le aprofundati.
Daca notiunile de mai sus va sunt cunoscute, nu mai stati pe ganduri.

Descrierea postului:

Ce vom face impreuna?
Impreuna cu noi vei invata aceste tehnologii:
AJAX, ExtJs, Simfony, Aptana, GMaps, YouTube API, YUI, Smarty, Pear, XTemplate, xAjax, jQuery, jpGraph, XDebug, phpDocumentor, Joomla, SugarCRM, Drupal, phpUnit.
Si multe altele ... pentru noi avem o echipa de seniori care se va ocupa de fiecare angajat in parte, pentru realizarea de progrese remarcabile in acest domeniu.

CERINTE

Ce trebuie sa stii ?
Cunostinte de baza despre PHP, MYSQL, JavaScript.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu motivant (300E - 1200E in functie de cunostinte si experienta)
- Calatorii cu avionul si cazare la hotel de lux pentru intalnirile cu clientii din Europa, SUA sau Australia, ceea ce reprezinta o ocazie extraodinara de a cunoaste noi oameni si locatii.
- Lucrul se desfasoara pe sisteme foarte performante (Pentium Dual Core, LCD 17"-19", 1G-2GB RAM, Windows Vista)
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic
- Sediul firmei este in Copou, foarte aproape de Univ. Al. Ioan Cuza

Asteptam CV-urile atat pentru candidatii juniori cat si seniori.

Neuro Software dezvolta aplicatii utilizand algoritmi avansati de inteligenta artificiala si business intelligence folosind ca tehnologii J2EE, PHP, Ajax pentru clienti din Olanda, Italia, Irlanda, Elvetia, SUA si Romania. Pentru toti cei care doresc sa faca un pas spre tehnologiile viitorului sau pentru cei care doresc ca aplice cunostintele acumulate in timpul facultatii in cadrul unor proiecte Enterprise cu instalari in companii multinationale, asteapta CV-urile dumneavoastra.