Angajam

Trocri impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:
Suntem o firma din BACAU care produce si comercializeaza (cu montaj propriu sau fara montaj) tamplarie PVC si aluminiu. Calitatea produsului si al montajului este ceea ce ne recomanda in urma experientei de 17 ani de cand suntem pe piata. Deoarece dorim sa ne marim echipa de vanzari, dorim sa angajam 2 agenti de vanzari pentru a desfasura o activitate de vanzari activa, de teren.

Descrierea postului:
* prospecteaza piata in zona alocata si identifica noi clienti;
* prezinta si promoveaza portofoliului de produse si servicii ale companiei;
* creeaza o baza de clienti noi;
* stabilileste intalniri cu potentiali clienti;
* Intocmeste oferte tehnice si economice;
* finalizeaza discutiile purtate prin incheiere de contracte si urmareste derularea lor;
* este responsabil pentru documentele incheiate personal, conform politicii firmei (contracte, documente contabile) ;
* este responsabil de incasarea la timp a facturilor pentru clientii contractati personal;
* culege permanent informatii despre piata si competitori;
* participa activ la intocmirea planurilor de vanzari si de marketing;
* Intelegerea nevoilor clientilor si sa ii consilieze in procesul de achizitie

CERINTE

Persoana foarte sociabila,energica, cu un dezvoltat simt al comunicarii verbale si nonverbale, cu experimentate abilitati de empatie si persuasiune, bun cunoscator al relatiilor interumane.

Trebuie sa aiba:
* Experienta in domeniul vanzarilor
* carnet de conducere categoria B
* cunostinte operare PC (Word, Excel, navigare internet)
* spirit de echipa
* amabilitate, onestitate, bun-simt
* capacitate de analiza, planificare , organizare si finalizare a sarcinilor
* responsabilitate pentru deciziile luate
* orientare catre client si mai ales catre rezultate
* cazier fara probleme
* seriozitate maxima

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
* Pachet salarial motivant negociabil (salariu fix + comision+ masina de serviciu+ telefon + laptop);
* Posibilitatea de avansare;
* Posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic;

Din 1994 si pana in prezent ne desfasuram activitatea avand ca obiectiv permanent fabricarea de sisteme de tamplarie termoizolanta la cel mai înalt standard