AGENTI DE VANZARI – Botosani, Piatra Neamt,Vaslui, Bacau

ADECCO RESURSE UMANE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti
- Mareste baza de clienti a firmei ¿i volumul vanzarilor prin atragerea de noi clienti
- Realizeaza activitati de promovare (prezinta oferta de produse)
- Implementeaza politica de vanzari promovata de seful direct
- Urmareste atingerea targetului lunar / anual de vanzari
- Urmareste respectarea termenelor de plata si plafoanele de creditare alocate clientilor
- Raspunde pentru stocul de marfa si pentru recuperarea contravalorii facturilor emise

CERINTE

ADECCO Resurse Umane, parte a Grupului ADECCO, selecteaza in vederea angajarii pe perioada nedeterminata, pentru clientul sau, firma nationala de distributie:
Cerinte:
- Studii medii;
- Experienta in vanzari minim 2 ani (avantaj FMCG);
- Minime cunostinte operare PC;
- Minime cunostinte economice (intocmire facturi, chitante etc);
- Permis de conducere (categ): B;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Bun organizator;
- Orientat spre vanzare;
- Proactiv;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru dinamic si placut

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

IASI: Bd. Tudor Vladimirescu nr.4, bl.311, parter
Tel: 0232/206 120; 0332/411 805
Fax: 0232/206 110;
E-mail: iasi@adecco.ro
Website: www.adecco.ro
Puteti transmite CV-uri in limba romana pe e-mail la adresa oana.prajan@adecco.ro (Ref: AV) sau pe fax la nr 0232-206110 (Ref: AV).

Pentru detalii suplimentare va stam la dispozitie la numerele de telefon: 0232-206.120 sau 0332-411.805.