Inginer tehnic-comercial Ruris

Ruris

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofertarea potentialilor clientii
-identificarea potentialilor clienti
-relationarea cu partenerii externi

CERINTE

-absolvent al Facutati de Mecanica sau Electrotehnica
-atingerea targetelor si depasirea acestora
-bun negociator
-diponibilitate maxima la deplasari in tara
-persona dinamica rezistenta la stres
-spirit antreprenorial
-experienta de minim 2 ani in vanzari sau relationare cu clientii
-abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre companie
-persoana dinamica, entuziasta
-spirit de echipa
-abilitati de comunicare si de prezentare
-gandire analitica
-cursuri de specialitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-mediu de lucru placut
-pachet salarial atractiv :Salariu fix cu contract , bonusuri de performanta trimestriale si comisioane din vanzari.
-excelente oportunitati de dezvoltare personala
-posibilitati de promovare

Productie si desfacere echipamente agricole, si utilaje pentru intretinerea spatiilor verzi.