AGENT VANZARI - Zona Bacau

S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplineste obiectivele de vanzari individuale contribuind la atingerea tuturor obiectivelor echipei de vanzari din care face parte si ale societatii;
- negociaza cu reprezentantul clientului spatiul la raft si se asigura de mentinerea pozitiei dominante si a vizibilitatii produselor in punctul de vanzare;
- este responsabil de incasarea tuturor facturilor emise de companie pe numele clientilor alocati.

CERINTE

- experienta sau potential de dezvoltare in domeniul vanzarilor (FMCG),
- permis de conducere (minim 2 ani);
- foarte bune capacitati de comunicare si negociere;
- capacitate de construire a unor bune relatii cu clientii;
- atentie, simtul responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu;
- abonament telefon mobil;
- programe de training pentru dezvoltare in cadrul companiei.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 7 500 clienti si acoperirea intregului teritoriu local.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro